Kontaktujte nás

d-eclair@d-eclair.com
+420 777 232 112

D’ECLAIR, s.r.o.
Černá 1705/13, 110 00 Praha 1
IČO: 03256944
DIČ: CZ03256944

Náš tým

Milena Radová

majitelka a zakladatelka D’Eclair


Původně učitelka v mateřské škole si splnila sen o podnikání a stala se zakladatelkou modelingové produkční agentury. Od toho už byl jen krok do oboru outsourcingu prémiových recepčních služeb, kterým se zabývá dodnes. Má dceru Milli a syna Jiřího, kteří dnes firmu svorně řídí. Paní Milena tak má více času nejen na vnoučata, ale také na své malování. Její olejomalby můžete obdivovat i v sídle firmy.

Milli Dítě Radová

obchodní a provozní ředitelka D’Eclair


Už jako dvacetiletá se uplatnila v rodinném podniku a souběžně s tím vystudovala management na VŠE. Pro nabité vědomosti našla v D’Eclair praktické uplatnění. Věří, že péče o zaměstnance je klíčem k jejich motivaci, a její vysoké EQ přispívá k tomu, že se všichni kolem ní cítí příjemně. S manželem mají dva syny a společně rádi cestují, třeba po oblíbené Africe. Je milovnicí dobrého jídla a vína.

Jiří Rada

projektový manažer D’Eclair


Do společnosti D’Eclair se doslova narodil – začal pro ni pracovat už v 15 letech. Na vysoké škole vystudoval řízení lidských zdrojů a poté i řízení podniku. Nyní má jako projektový manažer na starosti vybrané projekty a informační technologie. Zároveň je tatínkem na poloviční úvazek, protože s manželkou Petrou se spravedlivě dělí o péči o dvě malé ratolesti. Jeho velkou vášní jsou rychlá auta, pilotování a fotbal.

Petra Radová

projektová manažerka D’Eclair


Studium tvorby nábytku a interiétu doplnila o obor marketingová komunikace. Obojí uplatňuje ve své práci: Svou rozvahu a cit pro detail a ergonomii mohla předvést i při vybavování nových kanceláří. V roce 2013 začínala od základu jako recepční a hosteska. Aktuálně zastává pozici projektové manažerky, která se primárně stará nejen o hostesky, ale také o eventy, například partnerskou Recepci roku. Když jí dcerky nechají trochu volného času, tak sportuje, fotografuje a cestuje.

Veronika Svobodová

team a projektová manažerka D’Eclair


Narodila se v Plzni, kde také studovala sociální práce a andragogiku. Čtyři roky v oddělení důchodového pojištění ČSSZ jí pomohly získat průpravu a odvahu změnit obor. Své neocenitelné zkušenosti z práce s lidmi i fungováním státní správy skvěle uplatňuje na pozici team leaderky, kde se obětavě a s velkým lidským porozuměním stará o početný tým recepčních. V Praze žije s manželem, čivavou a Jack Russell teriérem.

Barbara David Vyskočilová

team a projektová manažerka D’Eclair


Gymnázium absolvovala v rodném Ústí nad Labem, v Praze pak pokračovala na Přírodovědecké fakultě UK a magisterský titul získala na České zemědělské univerzitě. Během studií nastartovala svou kariéru v D’Eclair jako recepční na částečný úvazek. A práce s lidmi ji začala bavit více než laboratoř. Díky svým dovednostem se postupně vypracovala až na pozici team leaderky, kterou zastává dodnes.

Nejvíce si odpočine při výletech do přírody nebo u hraní deskových her, stejně pečlivě jako svůj tým opečovává také manžela a dvě kočky.

Linda Petrová

Brand manažerka


Už více než 30 let působí v oblasti komunikace a marketingu. S D’Eclair spolupracuje od roku 2023 jako konzultantka našich značek a produktů, ale také jako specialistka auditů z hlediska značky a ergonomie obslužných procesů. Její nejlepší vlastností je zvídavost, se kterou přistupuje ke každému novému zadání. S rodinou a fenkou Barunkou bydlí za Prahou, ráda chodí na výstavy všeho druhu a čte. Se zbytkem našeho týmu ji spojuje také vášeň pro dobrou gastronomii.