Řekněte nám, co potřebujete, a společně najdeme řešení

Pro bankovní sektor zajišťujeme recepční služby s certifikací Business Continuity Plan, kontrolovaný ČNB. Vždy jsme schopni zajistit maximální diskrétní ochranu. Také pro výrobní sektor dokážeme vyjít s ekonomikou řešení vstříc.

Economy +

Pro menší firmy, třeba i pro jedinou recepci

Business Class

Větší tým, na více místech, specializovaná náplň práce, např. call centrum

First Class

Nadstandardní služby recepce včetně firemních consierge (zásilkové služby, sběrné místo čistírny apod.)

Chci profi recepci

Jet Set

Ať už je vaše recepce z jakéhokoli důvodu nečekaně prázdná, nebo potřebujete krátkodobou posilu, pomůžeme vám. Je jen na vás jestli potřebujete recepční nebo hostesku, na pár dní nebo na týden.

Z našich zaměstnanců vybereme, podle zadání proškolíme a doslova tryskovou rychlostí na vaši recepci pošleme plnohodnotného profesionála.

Potřebuji rychlé řešení

Audit = klíč pro zlepšení

Porovnejte vaše stávající řešení nejen s našimi standardy. Pomůžeme vám najít slabá místa a navrhneme konkrétní kroky pro zlepšení. Audity zpracováváme vždy na základě přesného zadání.

Základní, indikativní audit poskytujeme jako partner oborové soutěže Recepce roku v rámci hodnocení všem přihlášeným soutěžícím.

Hostesky / Promotéři

Vše kromě prodejních akcí: prezentace nových výrobků, společenské a kulturní eventy, konference a kongresy, módní přehlídky, vzdělávací akce, sportovní události…Tam všude vám mohou pomoci naše hostesky a promotéři.

Jsme připraveni vám proškolit tým na míru, poskytnout outfit dle požadavků. Stačí říct.

Potřebuji obsadit promo akci

Dispečink

Kvalitní a proškolený profesionál je nezbytný i v oblasti hlasových služeb. Připravíme podle vašich potřeb jednotlivce nebo celý tým pro pasivní call centra.

Odborná obsahová příprava je z časového hlediska náročnější, počítejte s objednávkou v dostatečném předstihu.